Rreth NeshZhuzhou Chuangde i çimentuar karabit Co, Ltd, e vendosur në Zhuzhou, Hunan, Kinë. Kryesisht prodhon majat e sharrës me karabit, unazën rul karabit, prerësin e diskut karabit, shufrën karabit të çimentuar, karabit hpgr, vegla prerëse, pjesë të veshjes etj. Ne kemi punonjës shumë të kualifikuar, të motivuar dhe me përvojë, të cilët po ofrojnë sinergji në kompaninë tonë të cilat janë të nevojshme për të krijojmë dhe garantojmë zgjidhje me cilësi të lartë dhe afatgjatë për klientët tanë.

Një sistem gjithëpërfshirës i sigurimit të cilësisë garanton standarde të klasit të lartë të produkteve tona. Prodhimet tona eksportohen në MB, Evropë, Japoni, Tajvan dhe Azinë Juglindore etj.

Lexo më shumë ➜
2009 viti

Kompania është themeluar në

9999 ton

Vlera e prodhimit vjetor

Produktet tona

LAJMET E FUNDIT

LAJME

Ne mirëpresim klientët nga e gjithë bota që të bashkëpunojnë me ne.

TIPARI

Zgjidhje me cilësi të lartë dhe profesionale

04

/

08

Panairi i Kantonit Guangzhou në 2023

Faleminderit që klientët tanë nga e gjithë bota të vizitojnë ekspozitën tonë në Panairin e Kantonit Guangzhou. Ne jemi prodhues të këshillave të sharrave të karabit të tungstenit, butonave, hpgr-ve, pllakave, shiritave, futjeve, mullinjve fundorë dhe kështu me radhë.

04

/

08

EKSPO E TRETË EKONOMIKE DHE TREGTIKE KINË-AFRIKË në 2023

EKSPO E TRETË EKONOMIKE DHE TREGTARE KINË-AFRIKA mori pjesë në 2023, 29 qershor - 2 korrik. karabit CD faleminderit për vizitën tuaj tek ne për të parë produktet tona dhe për të komunikuar më shumë rreth materialit karabit tungsteni.

04

/

02

Çfarë është karabit tungsteni

Çfarë është karabit tungsteni

Zhuzhou Chuangde karabit i çimentuar Co., Ltd

tel:+86 731 22506139

Telefoni:+86 13786352688

info@cdcarbide.com

Shtoni215, ndërtesa 1, Parku Pioneer i Studentëve Ndërkombëtarë, Rruga Taishan, Distrikti Tianyuan, Qyteti Zhuzhou

NA DËRGONI MAIL


E DREJTA E AUTORIT :Zhuzhou Chuangde karabit i çimentuar Co., Ltd   Sitemap  XML  Privacy policy